Warmte voor buizen: vorstbeschermingskabel met koperdraad en beschermende klasse IP68
Met thermostaat: dankzij antivries automatische activering bij minder dan 6°C en deactivering vanaf een buitentemperatuur van 13 °C
Hoge kwaliteit: verwarmend vermogen van 16 Watt per meter, inclusief stekker en geïsoleerde uiteinden
De Waldbeck Flow Wire 12 anti-vrieskabel verwarmt standvastig bij winterse temperaturen en beschermt allerlei soorten externe buizen effectief tegen kou en vorst.
De warmtekabel is met een lengte van 12 meter moeiteloos aan buizen te bevestigen. De thermostaat meet daarbij de temperatuur van de pijpleiding en schakelt de antivrieskabel via AntiFrost in bij 6 °C en weer uit vanaf 13 °C om het bevriezen van de buizen te voorkomen en een efficiënt gebruik te garanderen. Consistent verwarmt de Flow Wire met 16W/m verwarmend vermogen allerlei soorten buizen en garandeert zo een optimale overwintering.
De 12 m lange verwarmingskabel beschikt over een 1,80 m lange stroomkabel met schuko-stekker en is conform IP68 stof- en waterdicht. De eind- en middenaansluiting zijn voor een veilig gebruik voorzien van een isolerende kunststof mantel.
Verwarmt betrouwbaar en past zich moeiteloos aan: De Flow Wire vorstbeschermingskabel van Waldbeck.
Dit artikel is niet op voorraad en moet worden nabesteld.
Uw bestelling wordt als pakket aan het door u gewenste adres geleverd. Dit adres hoeft niet noodzakelijk gelijk te zijn aan het factuuradres. Zo kunt u uw artikelen ook bij familie, vrienden of op kantoor laten bezorgen wanneer u overdag niet thuis bent. Uw bestelling wordt door Spedition op het door u gewenste adres bezorgd. Dit adres hoeft niet noodzakelijk gelijk te zijn aan het factuuradres. Vergeet bij uw bestelling niet om een telefoonnummer op te geven waar wij u kunnen bereiken teneinde een zo goed mogelijke aflevering van uw artikelen te kunnen garanderen. De levering wordt tot aan de stoeprand bezorgd. Dit artikel kunt u reserveren. Let u er wel op dat de levertijd vanaf de vermelde datum nog minimaal 5 dagen kan duren.
funktioniert anstandslos
werkt feilloos
Ich habe das beheizte Kabel gekauft, um Wasserrohre im Stall vor dem einfrieren zu schützen. Das rumwickeln des Kabels ist natürlich etwas anstrengend, vorallem wenn das Rohr bereits an der wand befestigt ist. Zu empfehlen ist, das Kabel entweder im Sommer anzubringen oder in der Kälte (unter 3 grad) damit das kabel etwas weicher wird. Wir haben 12m kabel für ca 5m Rohr bestellt. Es hätte auch weniger sein können, aber preislich hat es sich nichts genommen. Ich finde Vorallem gut, dass das kabel mit einem Thermostat ausgestattet ist. Bei unter 3 grad geht die Heizung an und wenn das Thermostat 13 grad misst, geht es wieder aus. Ich kann es nur empfehlen.
Ik heb de verwarmde kabel gekocht om de waterleidingen in de schuur te beschermen tegen bevriezing. Natuurlijk is het omwikkelen van de kabel een beetje vermoeiend, vooral als de buis al aan de muur is bevestigd. Het wordt aanbevolen om de kabel in de zomer of in de kou (onder de 3 graden) te bevestigen, zodat de kabel iets zachter is. We bestelden 12 meter kabel voor ongeveer 5 meter leiding. Het had minder gekund, maar de prijs is niet veranderd. Ik vind vooral dat de kabel is uitgerust met een thermostaat. Als de temperatuur onder de 3 graden komt gaat de verwarming aan en als de thermostaat 13 graden meet gaat hij weer uit. Ik raad het ten sterkste aan.
Tut was es soll
Doet wat het moet doen
Sehr zuverlässige Heizung.
Zeer betrouwbare verwarming.
sehr gut, war nur leider für meine Zwecke zu lang
Heel goed, maar helaas was het te lang voor mijn doeleinden
funktioniert, benutzt wo für es gedacht ist. Außenliegende Wasserleitung bis jetzt frostfrei gehalten. Lieferung schnell und pünktlich (allerdings konnte sie sich später einschalten, 6Grad finde ich zu früh)
werkt, gebruikt waar het voor bedoeld is. Externe waterleiding tot nu toe vorstvrij gehouden. Levering snel en op tijd (hoewel ze later zou kunnen aanzetten, vind ik 6 graden te vroeg)
Es macht die Arbeit ganz gut und ist lang genug für das, was wir im Gebäude brauchten
Het doet zijn werk redelijk goed en is lang genoeg voor wat we nodig hadden in het gebouw
Nu aanmelden bij de nieuwsbrief en een waardebon van € 10,-- verdienen.
U kunt zich ook na de bestelling registreren